„MOJA SZKOŁA – Lepsze jutro Pewna przyszłość” Wróć »

Projekt „MOJA SZKOŁA – Lepsze jutro Pewna przyszłość” realizowany był przez Miasto Wodzisław Śl. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Głównym celem projektu było podniesienie możliwości edukacyjnych i wyrównanie dysproporcji w poziomie wiedzy z przedmiotów ścisłych, humanistycznych oraz języków obcych.
Ponad 350 uczniów naszego gimnazjum miało okazję uczestniczyć w 46 różnorodnych zajęciach edukacyjnych, takich jak: multimedia i grafika komputerowa, zajęcia informatyczne ECDL, zajęcia chemiczne, fizyczne, matematyczne, biologiczne, geograficzne, ekologiczne, polonistyczne, historyczno-regionalne, język angielski, francuski, niemiecki, kultura francuska, zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego, matematyki, terapia pedagogiczna, doradztwo zawodowe.
Dzięki ciekawie prowadzonym zajęciom, wieczorom filmowym, warsztatom, licznym wyjazdom edukacyjnym np. do teatru, muzeum, kina, parku sensorycznego czy palmiarni, uczniowie mogli rozwinąć zainteresowania i przekonać się, że nauka może być inspirująca i przyjemna.
Oby więcej takich ciekawych projektów i tylu chętnych i zaangażowanych młodych ludzi!
Do zobaczenia przy następnych projektach!:-)

mgr Danuta Patalita

DSCF1376 DSCF1417 DSCF1496 P1190164 P1190166 P1190170 Zdjęcie0239 Zdjęcie0259 Zdjęcie0383 Zdjęcie0397 Zdjęcie0440