21. Finał WOŚP Wróć »

Nasza szkoła bierze udział w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już wiele lat, tegoroczna edycja nie była wyjątkiem. Nasi uczniowie od października z zapałem przygotowywali się do kwestowania. Tworzyli listy, uzupełniali internetowe formularze i zbierali potrzebne informacje, po to aby 13 stycznia 2013 roku wyjść na ulicę z identyfikatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbierać pieniążki na wyznaczony przez fundację cel i odnieśli pełny sukces. Akcja przebiegała sprawnie mimo ,że w teren wyszło aż 140 wolontariuszy z gimnazjum . Po kweście , w szkole czekał poczęstunek. Cała akcja była dla naszych uczniów wielkim wyzwaniem, jednak wszyscy podołali zadaniu i z naszego sztabu na konto orkiestry wpłynęło 29 360 złotych. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, nauczycielom i osobom , które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Gabriela Baszton

woosp1 woosp2 woosp3 woosp4