Relacja rodziny po otrzymaniu „Naszej Szlachetnej Paczki” Wróć »

Kochani przeczytajcie sami
Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
„Boże ile tego jeszcze, to chyba dla innej rodziny!! Oddajcie połowę innej rodzinie”. Tak Pani Agnieszka zareagowała na widok 33 paczek. Pani Agnieszka przez długi czas nie mogła dojść do siebie, płakała, trzymała się za głowę, ciągle powtarzała „Boże to niemożliwe”. Na otwieranie paczek Panią Agnieszkę namówił syn Bartłomiej, który energicznie zaczął szarpać kolorowy papier, Pani Agnieszka poprosiła również wolontariuszy o pomoc w otwieraniu paczek. Gdy zobaczyła piękny mikser z miską, usiadła na tapczanie i przez łzy powiedziała „jestem pokonana”, mikser był największym marzeniem Pani Agnieszki. Syn Bartłomiej szybko uwijał się z otwieraniem paczek i za każdym razem tylko mówił „mamo patrz ile rzeczy”. Na widok plecaka powiedział „nareszcie pójdę w normalnym plecaku”!! rodzina płakała ze szczęścia, zachwycała się każdą rzeczą, Pani Agnieszka bardzo się cieszyła z otrzymanej paczki, jak sama powiedziała będzie mogła przeznaczyć pieniądze na rehabilitację, której potrzebuje, gdyż ma zapasy z najpotrzebniejszych rzeczy na cały rok.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Jako wolontariusz chciałam Pani bardzo serdecznie podziękować za ciepłe i otwarte serce, za gest, za chęć pomocy i wspaniałą współpracę, bardzo bym chciała znowu w przyszłości z Panią współpracować. Jeszcze raz dziękuję, życzę Pani, całej Pani rodzinie, całemu Zespołowi Szkół szczęśliwych, pogodnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015. Dziękuję.
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Agnieszka stwierdziła, że Darczyńca jest aniołem, który przyszedł w bardzo trudnej dla niej chwili. Jako osoba bardzo wierząca, wierzy że jej modlitwy zostały wysłuchane.”
Kochani!!! Jesteście Aniołami

Przejdź do paska narzędzi