Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Wróć »

w związku z konkursem grantowym „Tu mieszkam tu zmieniam”, zorganizowanym przez Fundację Banku Zachodniego, w którym nasza szkola bierze udzial prosimy Was o oddanie glosu na nasz szkolny projekt Zielono nam? Na bank! w glosowaniu internautów.
By zagłosować należy wejść na stronę www.bzwbk.pl/tumieszkamtuzmieniam, kliknąć „Glosuję” po czym z listy projektów wybrać projekt Zespołu Szkól nr 2 w Wodzisławiu Sląskim „Zielono nam? Na bank!” i kliknąć „Wybieram”.
System poprosi o podanie adresu e-mailowego, na który zostanie wysłany link, kliknięcie którego będzie oznaczało oddanie głosu.
Za wszystkie glosy serdecznie dziękujemy! Srodki pozyskane w konkursie zostaną przeznaczone na upiększenie obejścia naszej szkoły.

mgr Dominika Kasprzyk, mgr Karolina Zbucka