TEATRALNE MIKOŁAJKI Wróć »

Dnia 10 grudnia, w ramach mikołajkowego prezentu, klasa II i III SP pojechały do Teatru Muzycznego w Gliwicach, na baśń muzyczną w 3 aktach pt.: „Kot w butach”. Wesołe piosenki, sympatyczni bohaterowie, malownicze dekoracje. Jak czytamy w programie do przedstawienia uszyto specjalną, zaprojektowaną przez Adama Kiliana kurtynę – a wszystko po to, by zachwycić i oczarować najmłodszych widzów.  I założenie to w pełni się udało. Uczniowie w trakcie 2 godzinnego przedstawienia od sceny nie odrywali oczu i nie szczędzili braw. Wizyta w prawdziwym teatrze jest wyjątkowym przeżyciem. Wcześniej uczniowie i panie opiekunki:  Warzecha, Wojs i Pawelec, skorzystali z gościny kawiarenki teatralnej. Serwują tam pyszną czekoladę na gorąco. Wszyscy żałowaliśmy tylko jednego: że takie wyjazdy nie zdarzają się częściej!

Zdjęcie0762 Zdjęcie0764 Zdjęcie0765 Zdjęcie0768 Zdjęcie0770

mgr Iwona Warzecha