PAMIĘTAJMY O NIECHCIANYCH PSACH I KOTACH! Wróć »

Być może pod wpływem spotkania z psem Leosiem, uczniowie klasy 3 SP postanowili zorganizować zbiórkę na rzecz zwierząt mieszkających w schronisku. Takie miejsce jest również w naszym mieście. Właściwie nazywa się „ Punkt przetrzymań zwierząt” i mieści się przy ul. Marklowickiej 21. Jego mieszkańcami są psy i koty, które nie miały szczęścia i zabrakło dla nich ciepłego domu. Uczniowie przygotowali duże ogłoszenia o zbiórce, które umieścili w salach lekcyjnych i w świetlicy, a na korytarzu szkolnym plakat, informacje i portrety psów umieścili w gablotce. W sali nr 13 powoli wypełniają się pudła przeznaczone na karmę, miski, kocyki. Jeśli  chcielibyście wspomóc nasza akcję, zapraszamy i  dziękujemy w imieniu zwierzaków!

Zdjęcie0752Zdjęcie0755Zdjęcie0759Zdjęcie0760Zdjęcie0761

mgr Iwona Warzecha