Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem! Wróć »

Uczniowie klasy 3 szkoły podstawowej byli uczestnikami miłego spotkania z czworonogiem. Otóż do klasy przyszedł pies Leoś wraz ze swoją opiekunką. Leoś nie jest zwykłym psem, jest zupełnie NIEZWYKŁY! To piękny king cavalier spaniel. Nie słyszy, ale przez to jest  spokojniejszy i szkolny hałas specjalnie go nie stresował. Ma wiele cierpliwości do dzieci i na swoim przykładzie uczył, jak należy właściwie interpretować zachowania psów. Jego właścicielka, pani Anna Weiss-Fober, doskonale zna psi język i wiele uczniom przekazała. Dzieci dowiedziały się się w jaki sposób pies okazuje chęć do zabawy i kiedy jest nią zmęczony, co się mu podoba i czego nie lubi. Przypomniane zostały również  zadania opiekuna psa. Leosia bardzo polubiliśmy, a na pamiątkę spotkania wykonaliśmy w klasie piękną gazetkę z Leosiem w roli głównej!

Zdjęcie0745 Zdjęcie0746 Zdjęcie0747 Zdjęcie0748 Zdjęcie0749

mgr Iwona Warzecha