Pasowanie uczniów klas pierwszych Wróć »

„Z bijącym sercem stoją przed szkołą

Jak im tu będzie chyba wesoło”

Tymi słowami 22-go października uczniowie klas pierwszych rozpoczęli uroczystość pasowania na ucznia. W programie wykorzystano wiersze, piosenki i scenki dotyczące przyjaźni, koleżeństwa, miłości do kraju i bezpieczeństwa w  szkole i na drodze. Z lekką  tremą  z drżeniem serca  młodzi artyści wystąpili  przed liczną publicznością, rodzicami, rodzeństwem, dziadkami, przewodniczącym  Rady Rodziców panem Karolem Szymurą, Panią Naczelnik Wydziału Edytą Glenc, panią dyrektor Danutą Paszylką i gościem specjalnym w osobie pana prezydenta Mieczysława Kiecy, który wraz z panią dyrektor  dokonali uroczystego pasowania. Na pamiątkę  uczniowie dostali dyplomy i słowniki. Potem już tylko   wspólne zdjęcie, słodki poczęstunek i zapał do pracy !

Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i przyjemnych chwil w szkole.

DSCN2147 DSCN2152 DSCN2153 DSCN2156 DSCN2157 DSCN2158 DSCN2159 DSCN2163 DSCN2166 DSCN2169 DSCN2173 DSCN2180

mgr Teresa Bednarek