Wizyta Świętego Mikołaja Wróć »

I w tym roku  św. Mikołaj nie zawiódł uczniów naszej szkoły. Troszkę się pospieszył, bo zjawił się u nas 5 grudnia, ale sprawił nam ty ogromną niespodziankę.

Chociaż za oknami brak śniegu, tego dnia od samego rana w szkole gościł świąteczny nastrój. Była to oczywiście zasługa naszego zacnego gościa i jego kolorowej świty w postaci, elfa, aniołków i diabła, ale przyczynili się do tego również uczniowie zespołu, którzy tego dnia przebrali się w świąteczne barwy i przemierzając szkolne korytarze, umilili wszystkim piątkowe lekcje i przerwy.

Święty Mikołaj wraz z elfem i aniołkami częstował uczniów cukierkami, zaś diabeł  wymachując swymi piekielnymi widłami, przemawiał tym mniej pokornym do rozumu. Nauczyciele również zostali obdarowani słodyczami.

Na wyróżnienie za oryginalne świąteczne przebranie zasłużyli: św. Mikołaj i jego świta w składzie: Iza Kościelniak, Klaudia Halfar, Hania Kopiec, Magda Jaświec, Alicja Konieczny, Mateusz Lewandowski z klasy IIId, Szymon Kiermaszek z klasy IIIe oraz dziewczyny z klasy IIf.

P1090098 P1090102 P1090106 P1090132 P1090140 P1090143

mgr Hanna Goszyc