Z kabaretem w kabarecie, czyli o spotkaniu z panami z kabaretu Paranienormalni Wróć »

28 listopada uczennice klasy IIId wraz z wychowawczynią – panią Hanią Goszyc udały się do Wodzisławskiego Centrum Kultury na występ kabaretu Paranienormalni. Panowie: Igor, Robert i Michał znani są z tego, że doprowadzają publiczność do łez poprzez śmiech. I tak też było tym razem. Widzowie nie powstrzymywali się od głośnego śmiechu, często obdarowując występujących gromkimi brawami.

Po występie uczennice klasy IIId – nasze szkolne aktorki, którym kabaret nie obcy: Iza Kościelniak, Wiktoria Kłosok, Małgosia Kucz, Agnieszka Stolz oraz Nikola Herman zamieniły się rolami z panami z i tym razem to one wystąpiły dla nich, przedstawiając kolaż złożony z ich skeczy. Był to taki nasz mały prezent z okazji dziesięciolecia istnienia kabaretu Paranienormalni i wyraźnie przypadł panom do gustu, ponieważ mimo naglącego nas czasu, nie pozwolili przerwać występu.

Następnie przeprowadziliśmy wywiad z panami oraz zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia. Serdecznie dziękujemy członkom kabaretu za otwartość i empatię dla młodzieży. Panowie byli dokładnie tacy, jakich ich sobie wyobrażałyśmy: niezwykle sympatyczni, radośni, uśmiechnięci i ciągle nas rozśmieszali, jak to mają w zwyczaju czynić w swoich skeczach. Spotkanie to było dla nas niezapomnianym przeżyciem oraz niewątpliwie ważnym doświadczeniem, które na pewno wykorzystamy w naszej aktorskiej działalności.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia z naszego spotkania z kabaretem Paranienormalni oraz posłuchać wywiadu, który przeprowadziłyśmy z panami.

P1090052 P1090074A P1090075A P1090077A P1090085A

mgr Hanna Goszyc

Przejdź do paska narzędzi