Spotkanie z mistrzem Wróć »

Za oknami szaro, słońca jak na lekarstwo,  a nam udało się chociaż na chwilę wprowadzić atmosferę lata. Jak? Za sprawą niezwykłego gościa. Był nim reprezentant Polski, olimpijczyk, siatkarz plażowy- pan Mariusz Prudel. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy I d realizujący innowację medialną i  uczniowie klas II, którzy uczęszczają na zajęcia dziennikarskie.  Młodzież miała okazję poznać drogę pana Mariusza do kariery sportowej, tajniki zawodowego sportu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane  przedmioty (m.in. medale, piłki, strój sportowy), szczególnie te związane z Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, i ich historie. Głównym punktem spotkania była konferencja prasowa. Gość odpowiadał na szereg pytań związanych nie tylko ze sportem. Szkolni łowcy autografów i fotografowie ustawili się w kolejce po cenną pamiątkę. Nie lada atrakcją był… trening z mistrzem, w którym wzięły udział uczennice z kl. I d. Pan Mariusz, zachęcając do różnych form aktywności, zaprezentował ćwiczenia, które mogą wykonywać nie tylko siatkarze. Spotkanie na pewno można zaliczyć do tych z kategorii bardzo udanych.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tej wizyty.

SONY DSC 2 3 SONY DSC 5 6 7 8 9 10 11 12 (2) 12 13 (2) 13 14

mgr Aleksandra Żak