Podium w finale powiatu koszykarzy naszego gimnazjum Wróć »

Dna 17 listopada w Gimnazjum  Nr 3 zostały rozegrane finały powiatu wodzisławskiego w koszykówce chłopców .Do zawodów przystąpiło sześć  najlepszych szkół wyłonionych w wcześniejszych zawodach gminnych . Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których po dwie awansowały do dalszych rozgrywek. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała dwa mecze grupowe .Oto wyniki:

Gimnazjum Nr 1– Gimnazjum Rydułtowy      8-14

Gimnazjum Nr 1- Gimnazjum Marklowice    8- 6

Jedna porażka i zwycięstwo pozwoliło  na walkę  o trzecie miejsce w turnieju.

Mecz o  miejsce na podium nasi zawodnicy stoczyli z Gimnazjum z Gogołowej , gdze wygrali wynikiem

11-4. W naszej drużynie należy wymienić i wyróżnić trzech zawodników Macieja  Jonsztę, Krzysztofa Widenkę oraz Tobiasza Ptaka ,który dzielnie” walczył”ze starszymi rywalami.

Tabela końcowa turnieju:

1.Gimnazjum Nr 3 W-aw Śl.

2.Gimnazjum  Rydułtowy

3.Gimnazjum Nr 1 W-aw Śl.

4.Gimnazjum Gogołowa

5.Gimnazjum Marklowice

6.Gimnazjum Nr 2 W-aw Śl.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Maciej Jonszta, Krzysztof Widenka, Tobiasz Ptak, Jakub Grieger, Jakub Sosna, Rafał Piotrowski, Daniel Glormes, Robert Grynig, Jakub Szałek, Szymon Kamiński, Semir Kudrej

Gratulacje dla naszych koszykarzy!!!!!!

P1050562 P1050563 P1050564 P1050565 P1050571 P1050573 P1050574

mgr Aleksander Góra