Ruszyła rekrutacja do projektu „WŁĄCZAMY WYŻSZY POZIOM EDUKACJI” Wróć »

Ruszyła rekrutacja do projektu „WŁĄCZAMY WYŻSZY POZIOM EDUKACJI”  realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (Priorytet FESL.06 Fundusze Europejskie dla edukacji, Działanie FESL.06.02Kształcenie ogólne).
Rekrutacja odbywać się będzie z uwzględnieniem zasady równych szans, w tym zasady równości płci. Realizator zakłada równy dostęp do projektu zarówno kobiet, jak i mężczyzn znajdujących się w grupie potencjalnych Uczestników Projektu.
Rekrutację Uczestników Projektu prowadzi  Koordynator Szkolny w Szkole Podstawowej nr 1 p. Danuta Patalita
Rekrutacja do Projektu ma charakter otwarty dla każdego ucznia i nauczyciela ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim.
Rekrutacja do projektu podzielona będzie na dwa etapy, w zależności od grupy docelowej oraz rodzaju oferowanego wsparcia.
Wsparcie dla kadry pedagogicznej w Szkole Podstawowej nr 1 – rekrutacja w okresie 02.09.2024 – 06.09.2024.
 Zajęcia dodatkowe dla uczniów w Szkole Podstawowej nr 1 – rekrutacja w okresie 02.09.2024 – 13.09.2024
W przypadku nie wykorzystania w okresie rekrutacji pełnej puli przewidzianych projektem miejsc, Kierownik Projektu wraz z Koordynatorem Szkolnym poinformują iż, rekrutacja przechodzi w rekrutację otwartą do momentu wyczerpania pełnej puli miejsc
W przypadku większej ilości chętnych niż możliwych miejsc o Twoim zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie decydować będzie Lista Rankingowa uwzględniająca kryteria dostępowe.
Dokumentacja rekrutacyjna zostanie przekazana uczniom przez nauczycieli prowadzących zajęcia w projekcie.
Można również pobrać dokumenty ze strony. Ważna informacja – dokumenty muszą być wydrukowane w kolorze.
Zachęcamy nauczycieli i uczniów do udziału w projekcie.