Wieczór z biblioteką Wróć »

We czwartek 10 listopada wszyscy uczniowie, którzy na codzień pomagają w naszej bibliotece szkolnej mieli okazję się spotkać. Nasze spotkanie zaczęło się od zabawy w chowanego po szkolnych korytarzach, następnie odpoczywaliśmy w kuchni przy słodkich przekąskach oraz gofrach. Odpoczynek jednak nie był zbyt długi. Kolejnym punktem wieczoru był czytelniczy escaperoom w szkolnej bibliotece – klamka zapadła a drzwi zostały zamknięte na klucz! Po uwolnieniu się z biblioteki, przygotowaliśmy kolację – pyszne hot-dogi w naszej szkolnej kuchni. Było super! Dzięki wam kochani uczniowie, stworzyliście cudowny nastrój i miłą atmosferę! Pani Barbarze i Pani Eli dziękujemy za sprezentowany poczęstunek dla uczestników wieczoru – było pysznie!