„Dzień Postaci z Bajki” Wróć »

We wtorek 8 listopada obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajki” oraz braliśmy udział w „Międzynarodowej przerwie na czytanie”.W tym dniu czekało na naszych uczniów sporo atrakcji: zabawa z kodami QR dla starszych uczniów, zagadki bajkowe dla młodszych, czytanie bajki pt.”Czerwony Kapturek” w klasie IIa oraz w II OP połączonej z zabawami ruchowymi, klasy od I-IV uczestniczyły w zabawie pt. „zgadnij z jakiej bajki pochodzi ten przedmiot”. Jednak największą popularnością cieszył się konkurs „Nauczyciele w świecie Disneya”. Zadanie uczniów polegało na rozpoznaniu nauczycieli, którzy zagubili się w świecie Disneya.Biblioteka w tym dniu za sprawą Pani Dyrektor zamieniła się w studio fotograficzne – wszyscy przebrani uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia „na ściance”. Było wesoło i kolorowo!