Festyn rodzinny z okazji 100-lecia SP1 Wróć »

Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 na czele z Panią Dyrektor Justyną Orszulak postanowiło zakończyć rok szkolny 2021/2022 festynem rodzinnym zorganizowanym na boisku szkolnym.

Był to czas na dalsze świętowanie 100-lecia SP1, umocnienie wzajemnych relacji wszystkich, którzy są zaangażowani w życie szkoły – nauczycieli, rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Był czas na wspólne, spokojne rozmowy przy przepysznych gofrach, lodach, ciastach pieczonych przez rodziców i grillu. Czas na występy artystyczne oraz rozgrywki sportowe. Można było poćwiczyć pierwszą pomoc oraz zagrać rodzinnie w turnieju szachowym. Dużą popularnością cieszyły się stoiska przygotowane przez nauczycieli i uczniów: malowanie twarzy, letnie tatuaże, konkurs plastyczny „Kreatywniaki”, fotobudka i zabawa z długopisami 3D z programu #LaboratoriaPrzyszłości. Dmuchaniec ucieszył zarówno małych, jak i dużych.

Organizację festynu wsparła Rada Dzielnicy Stare Miasto oraz pan Jędrzej Jura.

Agnieszka Kopczyńska