Obchody 100-lecia Szko艂y Podstawowej nr 1 trwaj膮!馃帀 Wr贸膰 禄

Rozpocz臋li艣my 22 kwietnia wieczorkiem poetycko-muzycznym, kt贸ry odby艂 si臋 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzis艂awiu. Wspomnijmy raz jeszcze to wydarzenie.
Przy艣wieca艂o nam has艂o: „By膰 cz艂owiekiem” i temat ten zosta艂 uwidoczniony nie tylko w poezji Hanny Goszyc- G贸recznej czy utworze t艂umaczonym przez pani膮 Aleksandr臋 Rduch, ale r贸wnie偶 w mi艂ych dla ucha utworach granych przez pana Roberta Wij臋.Obchody u艣wietni艂a r贸wnie偶 wystawa ka艂amarzy pochodz膮ca z prywatnej kolekcji pana Krystiana Macio艅czyka z Gorzyc.W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni go艣cie: I Zast臋pca Prezydenta Miasta – pani Izabela Kalinowska, Naczelnik Wydzia艂u Edukacji – pan Grzegorz Hajduczek, 聽Przewodnicz膮cy Komisji O艣wiaty i Kultury – pan J贸zef Szymaniec, ksi膮dz pra艂at Bogus艂aw P艂onka, pastor Daniel Ferek, przedstawiciele Rady Rodzic贸w, grona pedagogicznego i uczni贸w Jedynki.
Dzi臋kujemy pani dyrektor MiPBP w Wodzis艂awiu, pani Ewie Wro偶ynie-Cha艂upskiej za go艣cin臋, pani Eli Grze艣 za pomoc w organizacji wydarzenia, panu Krystianowi Macio艅czykowi za wypo偶yczenie ka艂amarzy, a Radzie Rodzic贸w SP1 za przygotowanie pocz臋stunku.
Wiecz贸r przygotowali: pani Agnieszka Wojcieszenko oraz pan Robert Wija wraz z uczennicami – Juli膮 Grzesiek, Alicj膮 Zagol膮, Paulin膮 Grze艣, Patrycj膮 Gronowsk膮, Ludmi艂膮 Slian, Zofi膮 Pietraszewsk膮 i Edyt膮 Bularz. Dzi臋kujemy!
Zapraszamy na fotograficzne wspomnienie. 馃摲

Przejd藕 do paska narz臋dzi