XXVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS I-III Wróć »

29 marca 2022r. w naszej szkole odbył się XXVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Konkurs został przeprowadzony wśród uczniów klas trzecich. Uczestnicy pisali dyktando konkursowe dostosowane do ich wiedzy i możliwości. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 14 uczniów ze 7 szkół podstawowych z Wodzisławia Śląskiego. Prace konkursowe zostały sprawdzone według ustalonych kryteriów oceniania i punktowania dyktanda ortograficznego. Zwycięzcami zostali:

I miejsce Paweł Buszka SP 1

II miejsce Maksymilian Tarasek SP 3

III miejsce Daniel Peciak ZSP 2 – SP 8

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci książek. Nagrody zostały ufundowane przez RR przy SP1 w Wodzisławiu Śląskim.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli 11 kwietnia 2022r.