Mamy nowy Samorząd Szkolny Wróć »

Wrzesień to także czas wyborów do Samorządu Szkolnego. W tym roku chęć, by reprezentować społeczność szkolną, wyraziło sześciu uczniów. Po spotkaniu z wyborcami i przedstawieniu programu kandydaci przystąpili do kampanii wyborczej, po której przyszedł czas na oczekiwanie na wyniki uczniowskiego głosowania. Po wnikliwym przeliczeniu oddanych głosów można było ogłosić oficjalne wyniki. Przewodniczącą szkoły w roku szkolnym 2021/22 została uczennica klasy VIII b -Patrycja Gronowska. Jej zastępcy to siódmoklasiści: Piotr Pilarek i Jakub Figlarowicz. Opiekunem Samorządu Szkolnego został pan Marcin Kostecki. Serdecznie gratulujemy!!!

Mamy nowy Samorząd Szkolny

Wrzesień to także czas  wyborów do Samorządu Szkolnego. W tym roku chęć, by reprezentować społecznośc szkolną, wyraziło sześciu uczniów.

Po wnikliwym przeliczeniu oddanych głosów można było ogłosić oficjalne wyniki.

Opiekunem Samorządu Szkolnego został pan Marcin Kostecki.

Serdecznie gratulujemy!!!

dddddddddddddddddd