Bawimy się razem Wróć »

Następnego dnia po złożeniu uroczystego ślubowania gimnazjaliści z klas pierwszych udali się na pierwszą wspólna wycieczkę. Spotkanie integracyjne miało miejsce 2 października na wodzisławskim Balatonie.  Po kilkudziesięciominutowym marszu ulicami Wodzisławia uczniowie  ochoczo przystąpili do sportowej rywalizacji. Mimo że każdy chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony i przyczynić się do wygranej swojej klasy, wszystko odbywało się pod czujnym okiem nauczycieli w duchu fair play i w atmosferze doskonałej zabawy. Spędzony tutaj czas był nie tylko sposobem pokazania sportowych umiejętności, ale przede wszystkim okazją zintegrowania się nowych zespołów klasowych i nawiązania znajomości. Szybko okazało się, że pierwszoklasiści są otwarci, potrafią się doskonale bawić i niestraszna im nawet niezbyt łaskawa pogoda. Dopełnieniem dnia był spacer po okolicznym lesie i spotkanie przy grillu. Pełni wrażeń gimnazjaliści wrócili do szkoły.

mgr Aleksandra Żak

DSCF4249 DSCF4251 DSCF4254 DSCF4276 DSCF4296