Spotkanie autorskie Wróć »

W poniedziałkowe popołudnie w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z poezją Hanny Goszyc-Góreczny. W spotkaniu uczestniczyła Pani Agnieszka Tatuś, która opowiedziała o spotkaniach autorskich w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej oraz zapowiedziała gościa naszego wieczoru. Pani Hania opowiadała o swoim natchnieniu oraz wczesnych początkach, kiedy pisała tylko do szuflady. Zachęcała słuchaczy do pisania nie tylko wierszy ale również opowiadań. Na koniec spotkania Pani Hania przeczytała swój wiersz „zimowe wieczory pachną pomarańczą” , wtedy już na dobre rozgościła się świąteczna aura. Na koniec spotkania, uczniowie zostali przetestowani – uczestnicy mogli wybrać postać z drzewa Pipa Wilsona żeby dowiedzieć się  jakie są u nich dominujące cechy charakteru.
I tak rozstaliśmy się w ciepłej, miłej oraz prawie świątecznej atmosferze z tajemniczymi wróżbami andrzejkowymi na zakończenie tego uroczego popołudnia.