PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE UCZNIA KLASY I Wróć »

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE UCZNIA KLASY I

• Zeszyty przedmiotowe: 16 kartkowe w wąskie linie, 16 kartkowe w kratkę, zeszyty do języków + zeszyt dodatkowy 32 kartkowy w kratkę.
  • Piórnik z wyposażeniem: dwa ołówki (HB, 2B trójkątne), gumka, kredki ołówkowe – Bambino, linijka, nożyczki, klej w sztyfcie, temperówka z pojemnikiem.
  • Wyposażenie plastyczne: blok rysunkowy (biały i kolorowy) i techniczny (biały i kolorowy) w formacie A4, wycinanki w formacie A4, bibuła (podstawowe kolory), farby plakatowe, farby akwarelowe, zestaw pędzelków, plastelina (12 kolorów),  pastele olejne (np. Pentel), teczka na gumkę.
  • Segregator  gruby A4 jednokolorowy (na prace plastyczne i karty pracy).
  • Obuwie zmienne (Najlepiej na rzepy, jeśli dziecko ma trudności ze sznurowaniem butów. Jeśli obuwie będzie miało jasną podeszwę, będzie od razu do wykorzystania na lekcjach w-f).
  • Worek szkolny na strój sportowy.
  • Strój do ćwiczeń gimnastycznych: biała bawełniana koszulka, ciemne spodenki, skarpetki, buty sportowe na jasnej podeszwie.
  • Szczoteczka do zębów w etui – do fluoryzacji (przeprowadza pani higienistka). Strój galowy na uroczystości szkolne: biała bluzka /koszula + granatowa lub czarna spódnica /spodnie.