❗️❗️❗️KOMUNIKAT Wróć »

❗️Z uwagi na sytuacją sanitarną, wobec wprowadzonego stanu zagrożenia epidemicznego, sekretariat Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim od poniedziałku, 16 marca, do odwołania, maksymalnie ogranicza przyjęcia petentów.

❗️Osobista wizyta w szkole będzie możliwa jedynie w sprawach niecierpiących zwłoki i po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym (324530144). Sekretariat szkoły będzie czynny od 8.00 do 12.00.

❗️W związku z rozpoczęciem z dniem 16 marca 2020 r. elektronicznej rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej informujemy, że została ona wydłużona do 3 kwietnia 2020 r.

❗️ W zakładce „rekrutacja” na stronie szkoły znajdują się do pobrania wnioski do klasy IV sportowej szachowej i VII dwujęzycznej.

❗️ Prosimy o przynoszenie wydrukowanych i podpisanych zgłoszeń lub wniosków od 30 marca do 3 kwietnia 2020 r. lub wysłanie podpisanych i zeskanowanych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]