UDANY START GIMNAZJALISTÓW W BIEGU ULICZNYM GAZETY WODZISŁAWSKIEJ Wróć »

26 września nasi uczniowie wzięli udział w biegu, podczas którego mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z terenu Wodzisławia i okolic. W kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych zwyciężyła uczennica naszego gimnazjum Wiktoria Jagieło, zaś w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych na drugim i trzecim stopniu podium stanęli Oliwier Mutwil i Rafał Glenc. W pierwszej szóstce uplasowali się ponadto Dawid Weideman oraz Adam Piechaczek. W klasyfikacji generalnej dziewcząt szkół gimnazjalnych zajęliśmy drugie miejsce, ustępując dziewczętom z Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie, zaś w klasyfikacji generalnej chłopców bezapelacyjnie stanęliśmy na najwyższym stopniu podium. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w biegu dziękuję i gratuluje udanego występu.

mgr Weronika Kalinowska