Szkolna Gala Laureatów Wróć »

Kolejna Szkolna Gala Laureatów to znak, że rok szkolny dobiega końca.  Zgodnie z tradycją w jej trakcie uhonorowano laureatów konkursów przedmiotowych, zawodów sportowych, społeczników i najkulturalniejszych uczniów. Odebrali oni w towarzystwie swoich rodziców specjalne podziękowania. Specjalnie dla wyróżnionych uczniów wystąpili: Antonina  Krótki, Antonina Nowak, Małgosia  Wojs, Julia Klapuch, Kamila Wodecka, Emilia Rduch, Marlena Heliosz i dziewczyny z III c pod „kierownictwem” Dominiki Ryszki.  Galę  profesjonalnie prowadzili Marek Białożyt i Tymon Dziaćko. O prezentację nagrodzonych zadbał Dorian Guz, a oprawą muzyczną zajął się Bartek Widenka. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy a wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

mgr Aleksandra Żak