Biegi sztafetowe z okazji Dnia Dziecka Wróć »

W dniu 31.05 na wodzisławskim MOS – irze odbyły się sztafety biegowe. Uczniowie startowali  na różnych dystansach wg grup wiekowych. Klasy 1-4 miały do pokonania dystans  4x100m, klasy 5 -6 biegały na dystansie  sztafety szwedzkiej (400m, 300m, 200m, 100m), a klasy 7-8 i 3 gimnazjum sztafetę olimpijską (800m, 400m, 200m, 100m). W swoich seriach biegowych dziewczęta młodsze i chłopcy młodsi  jako pierwsi przekroczyli linię mety, swoją kategorię wygrały również dziewczęta starsze. Chłopcy starsi zajęli drugie miejsce, ustępując bardzo mocnej sztafecie z SP nr 28, a dziewczyny średnie linię mety przekroczyły jako trzeci zespół. W łącznej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli bardzo dobre drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kocztorz, Martyna Butyńska, Amelia Pojda, Paulina Rachwał, Maja Kopczyńska, Maksymilian Wystub, Jacek Woźnica, Adrian Woźnica, Sebastian Tkocz, Bartosz Jordan, Filip Pielorz, Agata Guła, Zofia Pietraszewska, Julia Brawańska, Natalia Wilk, Martyna Glenc, Marta Grzegoszczyk, Julia Konieczny, Paulina Bugla, Sebastian Szymiczek, Mikołaj Rduch, Kacper Kasperski, Bartłomiej Rachwał. Wszystkim zawodnikom gratuluję udanego występu i życzę dalszych sukcesów sportowych.