Kolejny finał, kolejny sukces Wróć »

Udział  w dorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpisał się na stałe do kalendarza naszej szkoły. W niedzielę 13 stycznia ponad 120 wolontariuszy   po raz kolejny dołączyło do wielkiej akcji wielkich serc. Młodzież, poświęcając wolną niedzielę, kwestowała na ulicach Wodzisławia i w jego okolicach. Trud został zwieńczony kolejnym sukcesem. Kwestujący uczniowie uzbierali i przekazali na konto WOŚP  46 352,24 zł.  Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji – wolontariuszom, organizatorom sztabu, nauczycielom, emerytowanym pracownikom banku, rodzicom uczniów, absolwentom  i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę, wpierając zakup nowoczesnego sprzętu dla szpitali dziecięcych, DZIĘKUJEMY.

mgr  Aleksandra Żak