Wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów Wróć »

Na ten wyjątkowy dzień nasi pierwszoklasiści czekali od momentu, kiedy przekroczyli mury szkoły. 18 października w obecności dyrekcji, zaproszonych gości, rodziców i swoich wychowawców złożyli uczniowskie ślubowanie oraz zostali pasowani przez Panią Dyrektor, tym samym stając się w pełni uczniami Szkoły Podstawowej nr 1. Jako znak przynależności do braci uczniowskiej otrzymali symboliczne. Najmłodsi uczniowie  do tego dnia przygotowywali się bardzo solidnie przez kilka tygodni, by po raz pierwszy zaprezentować swoje umiejętności artystyczne szkolnej społeczności. Goście nie szczędzili słów zachwytu. Nie zabrakło także wzruszeń, bo to ważny moment nie tylko dla samych uczniów, którzy z dumą mówili o byciu uczniami.

Drodzy Pierwszoklasiści, gratulujemy i cieszymy się, że jesteście z nami!

mgr Aleksandra Żak