Czas rozpocząć nowy rok szkolny Wróć »

Wakacje, na które czekali uczniowie,  szybko minęły i nadszedł moment, by rozpocząć nowy rok szkolny. Uczniowie naszej szkoły odświętnie ubrani, roześmiani, witając się z kolegami wkroczyli do szkoły, by uczyć się w kolejnych klasach.

Szczególne emocje towarzyszyły uczniom klas pierwszych, którzy właśnie dziś rozpoczęli swoją przygodę w Jedynce. Zostali oni serdecznie powitani nie tylko przez Panią Dyrektor i swoich nauczycieli, ale i przez kolegów z klas drugich i trzecich, którzy przygotowali również upominki – „szczęśliwe” ołówki,  które na pewno będą wykorzystane podczas nauki pisania. Przydadzą się też z pewnością zeszyty „Moje pierwsze litery” podarowane przez przedstawiciela Kuratorium Oświaty. Gościem specjalnym pierwszoklasistów był Prezydent Miasta, pan Mieczysław Kieca, który wręczył im rogi obfitości.

Nowy rok szkolny przywitany. Czas zatem wziąć się do pracy i oczekiwać na kolejne wakacje. Te już za 10 miesięcy!

mgr Aleksandra Żak