WSTECZ

ROK SZKOLNY 2006/2007

L.p

Imię i nazwisko            ucznia

Miejsce

Rodzaj konkursu

Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANUTA MATERZOK

 

LAUREATKA

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

mgr Danuta Paszylka

 

LAUREATKA

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z geografii

mgr Barbara Wróbel

 

finalistka

Wojewódzki konkurs przedmiotowy  z historii

mgr Beata Podoluk

 

finalistka

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego

mgr Aleksandra Żak

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Sabina Jasielska

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego SEZAM

mgr Aleksandra Żak

3 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Izabela Tlołka

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Sabina Jasielska

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki GENIUSZ

mgr Sabina Jasielska

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Aleksandra Żak

wyróżnienie

XI Ogólnopolski konkurs na Pracę Literacką

mgr Aleksandra Żak

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Sabina Jasielska

 1 miejsce

(drużynowo)

VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

mgr Danuta Paszylka

 

1 miejsce

Powiatowy konkurs matematyczny „CYFERKA”

mgr Sabina Jasielska

 

2 miejsce

Powiatowy konkurs „EUROPA NASZ WSPÓLNY DOM”

mgr Beata Podoluk

 

2 miejsce

Powiatowy Konkurs Chemiczny dla kas II

mgr Joanna Porwoł

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

KAROLINA BĘDKOWSKA

 

LAUREATKA

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

mgr Danuta Paszylka

 

LAUREATKA

Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

 

LAUREATKA

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

9 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Izabela Tlołka

 

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Sabina Jasielska

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Sabina Jasielska

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego SEZAM

mgr Aleksandra Żak

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

KAJA CEGIEŁKA

 

LAUREATKA

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z chemii

mgr Joanna Porwoł

 

LAUREATKA

(2 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Grażyna  Górecka

1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Danuta Patalita

 

1 miejsce

Powiatowy konkurs z języka angielskiego ENGLISH IS FUN

mgr Danuta Patalita

3 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Grażyna  Górecka

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Grażyna Górecka

4.

WOJCIECH WYSOCKI

LAUREAT

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

mgr Danuta Łabuś

5.

WOJCIECH
BAUEREK

LAUREAT

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z geografii

mgr Barbara Wróbel

 

6.

 

BARTOSZ MOCZAŁA

 

LAUREAT

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

mgr Danuta Paszylka

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Sabina Jasielska

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Sabina Jasielska

1 miejsce

(drużynowo)

VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

mgr Danuta Paszylka

16 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Izabela Tlołka

 

7.

 

PATRYK KIBAŁO

LAUREAT

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z geografii

mgr Barbara Wróbel

 

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

wyróżnienie

XI ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

mgr Iwona Cieciura

 

 

 

8.

 

 

 

JULIANNA GIEMZA

 

finalistka

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego

mgr Aleksandra Żak

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Aleksandra Żak

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego SEZAM

mgr Aleksandra Żak

 

2 miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski

mgr Aleksandra Żak

 

2 miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Bezbłędny Gimnazjalista”

mgr Aleksandra Żak

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

 

3 miejsce

V Powiatowy Przegląd Twórczości Literackiej „Złoty Wawrzyn”

mgr Aleksandra Żak

 

 

 

 

9

 

 

 

DOMINIKA ZIELIŃSKA

 

finalistka

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

mgr Aleksandra Borowska

1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Danuta Patalita

5 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

Wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego MULTITEST

mgr Joanna Mrozek

10.

MARCIN SZYDŁOWSKI

finalista

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

mgr Danuta Łabuś

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Grażyna Górecka

 

11.

 

BEATA

GRZEGORZEK

finalistka

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

mgr Danuta Paszylka

6 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Aurelia Górecka

 

12 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Sprachtdoktor”

lic. Teresa Seifert

1 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Aurelia Górecka

 

LAUREATKA

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

1 miejsce

(drużynowo)

VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

mgr Danuta Paszylka

 

 

 

12

 

 

 

MONIKA RYSZKA

 

LAUREATKA

1 miejsce

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Aurelia Górecka

3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Aurelia Górecka

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

 

1 miejsce

Powiatowy konkurs z języka angielskiego ENGLISH IS FUN

mgr Aurelia Górecka

9 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Aurelia Górecka

 

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Urszula Materzok

 

 

 

13.

 

 

 

MAGDALENA RUGOR

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Aurelia Górecka

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

 

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

10 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Aurelia Górecka

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

KAROLINA PLEWNIA

 

LAUREATKA

1 miejsce

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

 

2 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Sprachtdoktor”

mgr Joanna Mrozek

 

12 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego ALBUS

mgr Joanna Mrozek

 

11 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Danuta Patalita

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego MULTITEST

mgr Joanna Mrozek

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Grażyna Górecka

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Grażyna Górecka

2 miejsce

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

mgr Danuta Patalita

 

15.

 

MAGDALENA SZYMANIEC

 

LAUREATKA

1 miejsce

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Iwona Cieciura

 

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

 

1 miejsce

Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”

mgr Iwona Cieciura

 

2 miejsce

V Powiatowy Przegląd Twórczości Literackiej „Złoty Wawrzyn”

mgr Iwona Cieciura

16.

EDYTA AWDZIEJCZYK

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

12 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Iwona Cieciura

 

 

 

 

17.

 

 

 

KATARZYNA MOJ

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

16 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Danuta Patalita

18

MARIA KORZUCH

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego MULTITEST

mgr Teresa Seifert

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego ALBUS

mgr Teresa Seifert

1 miejsce

Powiatowy konkurs z języka niemieckiego

 

mgr Teresa Seifert

19

JAKUB CZARTOLIŃSKI

 

LAUREAT

Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego MULTITEST

mgr Joanna Mrozek

 

LAUREAT

 5 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego ALBUS

mgr Joanna Mrozek

2 miejsce

Powiatowy konkurs z języka niemieckiego

mgr Joanna Mrozek

20

SZYMON PIECHA

 

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego MULTITEST

mgr Teresa Seifert

 

21

 

ALEKSANDRA KOZIELSKA

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

LAUREATKA

 

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Sabina Jasielska

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Sabina Jasielska

22.

KRYSTYNA UCHEREK

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Iwona Cieciura

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Iwona Cieciura

23.

KAROLINA MUSIOLIK

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

24.

ROBERT PTASIŃSKI

 

LAUREAT

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

25.

KATARZYNA GAJOCH

 

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

26

PAWEŁ DUDA

 

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

2 miejsce

(indywidualnie)

1 miejsce

(drużynowo)

Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

mgr Sławomir Wolańczyk

27.

TOMASZ BANDZAREWICZ

1 miejsce

(indywidualnie)

1 miejsce

(drużynowo)

Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

mgr Sławomir Wolańczyk

 

28.

MARCIN HIBNER

 

1 miejsce

(drużynowo)

Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

mgr Sławomir Wolańczyk

 

27.

MAGDALENA SZUŚCIK

 

LAUREATKA

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Aurelia Górecka

28.

ANDREA KOWALSKA

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Aurelia Górecka

 

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

 

14 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Aurelia Górecka

29

JOANNA BUCZAK

 

LAUREATKA

( 5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Aurelia Górecka

30.

EWA KOZIELSKA

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

 

31.

 

AGATA ROGOZA

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

 

12 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Izabela Tlołka

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

 

32

 

AGNIESZKA BAUEREK

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

LAUREATKA

(5 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Grażyna  Górecka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Grażyna Górecka

 

 

 

 

33

 

 

 

 

ROBERT PROKOP

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

 

1 miejsce

Powiatowy konkurs z języka angielskiego ENGLISH IS FUN

mgr Izabela Tlołka

2 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Izabela Tlołka

 

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

12 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Izabela Tlołka

34.

PAULINA BŁASZCZAK

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Izabela Tlołka

35

MAGDALENA IŻYK

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MULTITEST

mgr Danuta Patalita

36

KATARZYNA BORNIKOWSKA

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Aleksandra Żak

 

37

MONIKA BRZOZOWSKA

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

38.

KAROLINA BEDNORZ

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

39.

MAGDALENA DYBIEC

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Iwona Cieciura

40.

BARBARA RDUCH

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego MULTITEST

mgr Aleksandra Żak

41.

TOMASZ ŁASKI

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

42.

KAROL CICHY

LAUREAT

(3 miejsce)

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

43.

TOMASZ BUGDOŁ

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Grażyna Górecka

44.

DARIUSZ RDUCH

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki MULTITEST

mgr Urszula Materzok

45.

SEBASTIAN MISIEWICZ

7 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Izabela Tlołka

9 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Izabela Tlołka

46.

ANNA KOT

11 miejsce

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego  English High Flier

mgr Danuta Patalita

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Sabina Jasielska

47.

PIOTR JÓŹWIK

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Sabina Jasielska

48.

RENATA RAJMAN

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

mgr Urszula Materzok

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

49.

JOANNA WIJACKA

6 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Izabela Tlołka

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

50.

MARTYNA KUKLA

12 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego ENGLISH ACE 2007

mgr Danuta Patalita

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

51.

 

SONIA FALANA

 

2 miejsce

Powiatowy konkurs „EUROPA NASZ WSPÓLNY DOM”

mgr Beata Podoluk

52.

ALEKSANDRA ŁUBIK

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Izabela Tlołka

53.

PAULINA KIERMASZEK

 

LAUREATKA

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Danuta Patalita

LAUREATKA

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Małgorzata

Tkocz

54.

MICHALINA ANTONIK

 

LAUREATKA

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

55.

EWA KUCZA

 

LAUREATKA

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

56.

NATALIA LAKOMY

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

57.

KAJA ZIELAŃSKA

 

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego ALBUS

mgr Aurelia Górecka

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

58.

ALEKSANDRA MUSIOŁ

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALBUS

mgr Justyna Orszulak

59.

KAMIL PAPCIAK

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

60.

MATEUSZ SAŁACIAK

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

61.

MARCIN MOŁDRZYK

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

62.

BARTOSZ CHYĆKO

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Grażyna Górecka

63.

MARTA WAWOCZNY

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

64.

MICHAŁ FLIS

LAUREAT

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

65.

PAWEŁ KIERMASZEK

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs z matematyki ALBUS

mgr Urszula Materzok

 

  WSTECZ