WSTECZ

ROK SZKOLNY 2004/2005

l.p.

imię, nazwisko ucznia

rodzaj osiągnięcia

miejsce

opiekun

1.

KAMIL BOLEK

powiatowy konkurs matematyczno - przyrodniczy „Czytam, rozumiem, potrafię rozwiązać”-

3 miejsce

mgr Sabina Jasielska

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „ English High Flier”

2 miejsce w kraju, 1 miejsce w województwie

mgr Piotr Dylich

powiatowy konkurs recytatorski „ Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”

WYRÓŻNIENIE

mgr Aleksandra Żak

powiatowy konkurs recytatorski „ Impresje średniowieczne”

2 miejsce

mgr Aleksandra Żak

2.

RAFAŁ HIBNER

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „ English High Flier”

5 miejsce w województwie

mgr Piotr Dylich

4.

PAULINA CUDZIŁO

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE  8 miejsce w województwie.

mgr Aurelia Górecka

5.

PIOTR FABA

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „ English High Flier”

2 miejsce w województwie

mgr Piotr Dylich

9.

ANNA HAJOK

IX Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literatury

WYRÓŻNIENIE

mgr Aleksandra Żak

10.

DOMINIKA ZIELIŃSKA

IX Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literatury

WYRÓŻNIENIE

mgr Justyna Firut

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „ English High Flier”

2 miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE. 3 miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

11.

TOMASZ STARCZEWSKI

IX Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literatury

WYRÓŻNIENIE

mgr Ewa Wawrzyniak

12.

PATRYK KIBAŁO

IX Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literatury

WYRÓŻNIENIE

mgr Justyna Firut

13.

AGNIESZKA DAJKA

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund 2004 „ Jersz”

1 miejsce w kraju, 1 miejsce w województwie

mgr Joanna Mrozek

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

3 miejsce

mgr Joanna Mrozek

14.

JAKUB CZARTOLIŃSKI

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund 2004 „ Jersz”

3 miejsce w województwie

mgr Joanna Mrozek

15.

MARIA KORZUCH

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund 2004 „ Jersz”

4 miejsce w województwie

Teresa Seifert

16.

EDYTA AWDZIEJCZYK

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „English High Flier”

3 miejsce w kraju, 1 miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

17.

NATALIA CHRÓŚCIK

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „English High Flier”

3  miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

18.

KAROLINA PLEWNIA

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „English High Flier”

4  miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

19.

MAREK HARAZIM

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE -4 miejsce w województwie

mgr Aurelia Górecka

20.

MARTYNA JASTRZĘBSKA

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE 6 miejsce w województwie

mgr Aurelia Górecka

21.

OLIWIA ROGOZA

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE 6  miejsce w województwie

mgr Aurelia Górecka

22.

KAJA CEGIEŁKA

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE 8  miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

23.

MAGDALENA SZYMANIEC

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE 9 miejsce w województwie

mgr Danuta Patalita

24.

WOJCIECH FRYDRYCH

English Ace 2005

WYRÓŻNIENIE 10 miejsce w województwie

mgr Aurelia Górecka

25.

ALEKSANDRA KOMOR

Powiatowy Konkurs PCK „Eskulapiada”

3 miejsce

mgr Aleksandra Borowska

26.

HANNA KOZIELSKA

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ 85 lat TPD”

wyróżnienie specjalne

mgr Sławomir Wolańczyk

27.

JACEK RYBICKI

finał wojewódzkiego turnieju informatycznego

2 miejsce

mgr Sławomir Wolańczyk

28.

KATARZYNA WNĘK

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł z różnych stron świata”

WYRÓŻNIENIE

Ewa Kozielska

29.

MARCIN WOJCIEROWSKI

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł z różnych stron świata”

WYRÓŻNIENIE

Ewa Kozielska

30

TOMASZ GONCIK

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Anioł z różnych stron świata”

WYRÓŻNIENIE

Ewa Kozielska

31.

KATARZYNA GORZOLIK

XI Wojewódz. Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

( szczebel miejski)

1 miejsce

Ewa Kozielska

32.

JUSTYNA SZYDLICH

XI Wojewódz. Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

( szczebel miejski)

2 miejsce

Ewa Kozielska

33.

MONIKA NOWAK

XI Wojewódz. Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

( szczebel miejski)

3 miejsce

Ewa Kozielska

OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE

 

1.

KÓŁKO TEATRALNE + ZESPÓŁ WOKALNO - INSTRUMENTALNY

PRZEGLĄD WIDOWISK JASEŁKOWYCH

2 miejsce

mgr Justyna Firut

mgr Anna Rynkiewicz - Ryszka

RADLIŃSKIE BETLEJKI

2 miejsce

mgr Justyna Firut

mgr Anna Rynkiewicz - Ryszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

ZAWODY SPORTOWE

I Powiatowe Mistrzostwa Aerobiku o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl.

1 miejsce

mgr Beata Stradomska

Piłka siatkowa dziewcząt – finał rejonowy

2 miejsce

mgr Aneta Witkowska

Tenis stołowy dziewcząt – finał powiatu

1 miejsce

( 4 miejsce rejon)

 

mgr Marcin Kostecki

Piłka siatkowa chłopcy - finał powiatu

1 miejsce

( 4 miejsce rejon)

mgr Aneta Witkowska

Łyżwiarstwo szybkie dziewczęta – zawody powiatowe

2 miejsce

 

mgr Weronika Folwarczny

Łyżwiarstwo szybkie  chłopcy– zawody powiatowe

3 miejsce

mgr Weronika Folwarczny

Piłka koszykowa chłopcy - finał powiatu

4 miejsce

mgr Marcin Kostecki

Badminton – dziewczęta finał powiatu

3 miejsce

Marcin Myga

Badminton – chłopcy finał powiatu

4 miejsce

Marcin Myga

Piłka siatkowa - MOSiR

2 miejsce

mgr Aneta Witkowska

Piłka nożna chłopcy – finał miejski

1 miejsce

mgr Marcin Kostecki

Marcin Myga

Piłka nożna halowa dziewcząt – finał miejski

2 miejsce

mgr Marcin Kostecki

Piłka nożna halowa chłopcy– finał miejski

2 miejsce

mgr Marcin Kostecki

Jubileuszowy Bieg Ekologiczny

6 miejsce ind. Martyna Kołacka

mgr Weronika Folwarczny

Bieg „ Serwisu Wodzisławskiego”

6 miejsce ind. Przemysław Malinowski

mgr Weronika Folwarczny

Piłka koszykowa dziewcząt – finał rejonowy

4 miejsce

mgr Marcin Kostecki

 

  WSTECZ