WSTECZ

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Małgorzata Zatorska

VI m. w woj.

Alfik matematyczny

mgr Urszula Materzok

III m.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Przygoda z matematyką”

I m.

Konkurs organizowany przez G- Marklowice (powiatowy) „Czytam, rozumiem, potrafię rozwiązać”

IV m. w woj.

Konkurs matematyczny „Mat”

nagroda II stopnia

Konkurs matematyczny „Kangur” (międzynarodowy)

2.

Tomasz Herud

laureat

wyjazd do Włoch – Monaco

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

mgr Barbara Jaroszuk - Zieleźny

laureat – III miejsce

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematyki organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

wyróżnienie

II Wojewódzki Konkurs z matematyki „Przygoda z Matematyką” dla uczniów kl. II i III gimnazjów

I miejsce

IV edycja konkursu powiatowego„Cyferka” dla klas I i II gimnazjów

IV m. w woj. 38 m. w kraju

Ogólnopolski konkurs „Mat 2003”

VI m.

Ogólnopolski konkurs „Talent 2002”

XIII miejsce

w woj.

175 m. w ogólnopolskim

Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny 2002”

3.

Paweł Parma

II miejsce

Międzygimnazjalny Konkurs Europejski

mgr Barbara Wróbel

4.

Zuzanna Zięba

II miejsce

Rejonowe zawody –babinkton

mgr Aneta Witkowska

.

II m

Rejonowe zawody – tenis stołowy

I m.

Powiatowe zawody pływackie

I m.

Powiatowe zawody dwójek siatkarskich

rejon

 Piłce siatkowej dziewcząt / drużyna

finalistka

Wojewódzki Turniej Informatyczny „Myszką malowane”

mgr Sławomir Wolańczyk

VII m.

Wojewódzki konkurs j. angielskiego „English Ace”

mgr Aurelia Górecka

5.

Kamil Bolek

IV m.

Wojewódzki konkurs j. ang. „English Ace”

mgr Piotr Dylich

finalista

V konkurs angielskiej ortografii

“ Spelling guiz”

III m.

Powiatowy Konkurs Recytatorski “Już taki jestem...”

mgr Aleksandra Żak

III m.

Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Wyobraźnia ważniejsza

od wiedzy...”

6.

Agnieszka Dajka

finalistka

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

mgr Joanna Mrozek

 

 

III m.

I Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego

7.

Tomasz Michałek

nagroda II stopnia / wynik b. dobry/

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

mgr Urszula Materzok

8.

Ewelina Strycharczuk

Justyna Parysz

Judyta Pytlik

I m.

II Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego /org. G-3/

mgr Andrzej Ptak

II m.

Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny

mgr Danuta Paszylka

9.

Mateusz Sabela

V m. w woj.

Konkurs j. angielskiego – „English High Flier”

mgr Aurelia Górecka

XI m. w woj.

Wojewódzki konkurs -j. angielski „English Ace”

10

Marek Hibner

wyróżnienie

II ogólnopolski konkurs plastyczny „Twierdza Przemyśl”

mgr Sławomir Wolańczyk

11

Katarzyna Pochrząst

laureat etapu wojewódzkiego

XII polska edycja konkursu „Europa w szkole”

12

Ewa Wojtecka

laureat etapu wojewódzkiego

XII polska edycja konkursu „Europa w szkole

 

  WSTECZ