Klasy I – VI w roku szkolnym 2014/2015

Klasa I A

Klasa I B

klasa II

klasa III

klasa IV A

wychowawca klasy
mgr Teresa Bednarek

Chudek Matylda
Dzierżęga Michelle

Dzik Oliwia

Galbierz Marta

Gawlok Kamil

Gronowska Patrycja

Gryt Mikołaj

Jarmuła Wojciech

Jurgiel Kamil

Koszarna Marta

Kuczera Maja

Kuczera Tomasz

Lamża Oliwia

Lipka Kamil

Łupieżowiec Lena

Pałasz Paweł

Pilśniak Paulina

Siedlaczek Mateusz

Tatarczyk Szymon

Tkocz Sebastian

Wilkanowska Aleksandra

wychowawca klasy lic. Bożena Hibner

Barabasz Jakub

Barteczko Adrian

Bubak Laura

Bularz Edyta

Ciepły Krzysztof

Golik Marieta

Grzonka Wojciech

Gula Agata

Jasielski Mateusz

Jaskuła Tomasz

Kolorz Maks

Łabuz Maja

Mlaś Viktoria

Nowicka Emilia

Pietraszek Karol

Pietraszewska Zofia

Piskorek Sebastian

Slian Ludmiła

Szkatuła Mateusz

Szweda Emilia

Śpiewak Amelia

Talenta Karol

Tkocz Błażej

Warda Maksymilian

Zalewski Tomasz

wychowawca klasy mgr Monika Wojs

Brodala Alicja

Chłapek Mateusz

Drabiński Kajetan

Herc Filip

Jajecznik Patryk

Jasny Jakub

Knesz Oskar

Kokot Miłosz

Kruczek Marcin

Kwapińska Patrycja

Lach Oliwia

Machnik Rafał

Mazurek Patrycja

Oślizło Michał

Paskuda Piotr

Piszczelok Mateusz

Pluta Karolina

Polnik Kinga

Powaga Patrycja

Rejmer Wiktoria

Skiba Tomasz

Sosna Maciej

Szewczyk Wiktoria

Włoczek Paulina

Zalewska Amelia

Zyśko Emilia

wychowawca klasy mgr Dominika Grazda

Adamczyk Dominika

Baran Mikołaj

Bornikowski Konrad

Gos Liliana

Gruszczyk Rafał

Hübscher Kacper

Kaźmierczak Zuzanna

Kłosok Bartosz

Konieczny Julia

Nowak Jakub

Nowak Paweł

Sidor Wojciech

Szaj Karolina

Szkatuła Rafał

Tatarczyk Patryk

Wójcik Rafał

wychowawca klasy mgr Bogusława Lubszczyk

Adamczyk Anna

Grieger Mateusz

Grzywa Amelia

Hojdys Natalia

Jankowska Justyna

Kaczmarczyk Justyna

Kończak Karolina

Lenert Jakub

Maliński Jan

Misiewicz Kacper

Mitko Oliwia

Mokry Marta

Niesłańczyk Marta

Noga Antoni

Nowicki Daniel

Rybarz Magdalena

Shirazi Laura

Simiński Mikołaj

Spałek Rafał

Wierzba Martyna

klasa IV B

klasa V A

klasa V B

klasa VI

 

wychowawca klasy mgr Katarzyna Ludwicka

Adamczyk Jakub

Bednarski Jakub

Binioszek Agata

Binioszek Tomasz

Chałupska Oliwia

Dyrszlag Paweł

Galbierz Michał

Golik Nikola

Gołaś Paweł

Holesz Natalia

Juszczakiewicz Alan

Kolorz Filip

Kozok Szymon

Kruczek Aleksandra

Łabuz Kacper

Majwald Maik

Mazurkiewicz Oskar

Mokry Filip

Pachla Michał

Pęciak Katarzyna

Pietrzak Wiktoria

Pilarek Paweł

Pruszewicz Dominika

Sawicka Alicja

Szymura Karolina

Tatarczyk Anna

Woźnica Zuzanna

wychowawca klasy mgr Barbara Froncek

Dujović Igor

Iskierka Robert

Kazimierski Wiktor

Knesz Natalia

Korzuch Hanna

Michalczyk Marta

Oślizło Mateusz

Pluta Kacper

Ramik Kamil

Ryszka Dominika

Sowa Dagmara

Szkatuła Maciej

Szkatuła Paweł

Szymiczek Sebastian

Tomiczek Kacper

Wesoły Maciej

Wojs Małgorzata

Zalewska Martyna

Zaręba Kalina

wychowawca klasy
mgr Anna Kowalska

Bigos Łukasz

Ferek Marta

Gajak Sebastian

Gos Nikola

Grzegorzek Zofia

Kapruziak Marta

Krystkowiak Natalia

Kufieta Julia

Kufka Sara

Maciołek Karolina

Malinowski Damian

Miodońska Katarzyna

Reclik Apolonia

Sosna Jakub

Węglarz Jaśmina

Wieczorek Paulina

Wierzba Kacper

Wita Agata

Wodecka Kamila

Wybraniec Dominika

wychowawca klasy mgr Dorota Staniek

Bornikowska Zuzanna

Brawańska Helena

Butyńska Natalia

Chodyna Kacper

Chromik Weronika

Fal Wiktor

Gronowski Grzegorz

Grzyb Sandra

Jakubiec Szymon

Koczy Maja

Kostecki Patryk

Kowalczyk Krzysztof

Kozielski Kacper

Kubica Tomasz

Lamża Jacek

Leśniewski Adrian

Lupieżowiec Paweł

Mentel Marcin

Michalska Emilia

Pal Jakub

Pałasz Jan

Poskier Agnieszka

Pośpiech Wiktoria

Rączka Kamil

Rybarz Jan

Sosna Bartosz

Sowa Zuzanna

Tatarczyk Alicja

Tyman Nikola

Walkowiak Marcin

Wuwer Mateusz

Wuwer Nikodem

Zyśko Zuzanna